Stráženie zvierat – Malacky

Filter Filter

Najhľadanejšie lokality
Stráženie zvierat Banská Bystrica Stráženie zvierat Bratislava Stráženie zvierat Košice Stráženie zvierat Nitra Stráženie zvierat Prešov Stráženie zvierat Trenčín Stráženie zvierat Trnava Stráženie zvierat Žilina
Požadovaný plat
- €/hod.
Viem sa postarať o
Frekvencia stráženia
Vykonávam tieto úkony
Viem domáceho miláčika
15 profilov, je z čoho vyberať!

Na stránke nájdete profily ľudí ponúkajúcich stráženie zvierat v meste Malacky. Porovnajte skúsenosti, dostupnosť a typ starostlivosti, ktorú váš domáci miláčik potrebuje.

Romana
Romana H.
20 € / hod.
32 rokov
Aktívny člen
Lokalita Bratislava, Malacky…
Stráženie zvierat

Zodpovedná a disciplinovaná profesionálka s bohatými praktickými skúsenosťami v oblasti kynológie a špecializovanej starostlivosti o zvieratá. Pôsobenie v…

Aneta
Aneta L.
5 € / hod.
16 rokov
Lokalita Kúty, Malacky,…
Stráženie zvierat

Zbožňujem psíkov a veľmi rada vám pomôžem s ich venčením. Počas prázdnin mám veľa voľného času, no aj počas školského roka sa vieme dohodnúť na čase, ktorý…

Denisa
Denisa K.
15 € / hod.
55 rokov
Lokalita Kúty, Moravský…
Stráženie zvierat

Volám sa Denisa a zvieratá sú súčasťou môjho každodenného života. Doma mám dvoch psov a jedného vnútorného kocúra, o ktorých sa starám s láskou a trpezlivosťou…

Alžbeta
Alžbeta I.
6 € / hod.
27 rokov
Lokalita Bratislava, Lozorno…
Stráženie zvierat

Psy sú súčasťou môjho života už od detstva. Mám bohaté skúsenosti s venčením psov, výcvikom aj kŕmením. Venovala som sa hlavne menším plemenám (do 10kg), ale…

Denisa
Denisa C.
10 € / hod.
25 rokov
Lokalita Moravský Svätý Ján
24h24h Stráženie zvierat Doučovanie Pomoc v domácnosti Opatrovanie detí

Volám sa Denisa a so zvieratami som v kontakte od narodenia. Už od malička som chovala všetky možné druhý zvierat či to boli domáce zvieratká, hospodárske,…

Michaela
Michaela J.
5 € / hod.
25 rokov
Lokalita Malacky, Malé…
Opatrovanie detí Stráženie zvierat

Rada vám pomôžem s opaterou detí, zvieratiek aj seniorov. Mám vyštudovanú strednú zdravotnú školu, som spoľahlivá a mám praktické skúsenosti – starala som sa o…

Rebeka
Rebeka E.
5 € / hod.
17 rokov
Lokalita Láb
24h24h Stráženie zvierat

Rada by som si privyrobila strážením zvieratiek. Študujem na Súkromnej strednej odbornej škole veterinárnej v Bratislave, odbor chov cudzokrajných zvierat.…

Michaela
Michaela B.
12 € / hod.
44 rokov
Lokalita Bratislava
Opatrovanie seniorov a ZŤP Pomoc v domácnosti Stráženie zvierat Opatrovanie detí

Komunikatívnosť, Pozitivita, Priateľskosť, Samostatnosť, Šikovnosť, Zodpovednosť, Astronómia, Cestovanie, Filmy, História, Hudba, Práca v záhrade

Chiara
Chiara L.
7 € / hod.
19 rokov
Lokalita Bratislava -…
Stráženie zvierat

Ponúkam starostlivosť a stráženie zvierat počas leta a prázdnin. Práve som doštudovala strednú veterinárnu školu a hľadám si prácu, ktorá by ma bavila a…

Tamara
Tamara H.
5 € / hod.
22 rokov
Lokalita Bratislava, Malacky
Stráženie zvierat Opatrovanie detí

Milí majitelia domácich zvieratiek, o vaše zvieratká sa rada postarám. Som spoľahlivá. Od malička mám vzťah k zvieratkám. V prípade záujmu ma kontaktujte.

Veronika
Veronika P.
5 € / hod.
20 rokov
Lokalita Rohožník (Malacky)
24h24h Stráženie zvierat

Dobrý deň, volám sa Veronika a mám veľmi dobrý vzťah k zvieratám, najmä k psom. Rada s nimi trávim čas a starostlivosť o ne ma baví. Sama mám psa plemena…

Michaela
Michaela H.
7 € / hod.
35 rokov
Lokalita Malacky
Stráženie zvierat

Ak hľadáte spoľahlivú osobu, ktorá má rada zvieratá, rada Vám pomôžem so starostlivosťou o Vášho domáceho miláčika. Ponúkam stráženie, nakŕmenie alebo venčenie…

Zdenka
Zdenka Š.
10 € / hod.
55 rokov
Lokalita Bratislava -…
24h24h Pomoc v domácnosti Stráženie zvierat

Som profesionálna kynologička, plne flexibilná a mobilná. Som spoľahlivá, diskrétna a k starostlivosti o zvieratá pristupujem zodpovedne.

Timea
Timea K.
9 € / hod.
16 rokov
Lokalita Bratislava,…
24h24h Stráženie zvierat

Som milovníkom zvierat a o Vaše zvieratko sa postarám spoľahlivo, zodpovedne a s láskavým prístupom.

Milan
Milan H.
5 € / hod.
58 rokov
Lokalita Bratislava, Malacky…
Opatrovanie seniorov a ZŤP Opatrovanie detí Pomoc v domácnosti Doučovanie Špecializované profesie Stráženie zvierat

Pracujem ako lektor krúžkov. Kontaktujte ma telefonicky.

Hľadáte opatrovateľku zvierat?

Vytvorte si inzerát a získajte pre seba tých správnych ľudí z vášho okolia, alebo iných krajín.

Pridať pracovnú ponuku Pridať pracovnú ponuku

Hľadáte prácu, brigádu?

Pridaj sa k stovkám šikovných ľudí na portáli a získaj prácu či brigádu doma, alebo v zahraničí.

Vytvoriť profil Vytvoriť profil

Stráženie zvierat podľa mesta

Prezrite si profily vo vašom meste a okolí.